נערת טכנולוגיה ירוקה

נערת טכנולוגיה ירוקה > סיפורי סקס אירוטיים > טיפים לבחירת צעצועי המין הנכונים לזוגות שרוצים להתנסות

טיפים לבחירת צעצועי המין הנכונים לזוגות שרוצים להתנסות

טיפים לבחירת צעצועי המין הנכונים לזוגות שרוצים להתנסות

עם מגוון רחב של צעצועי המין שיש בשוק כיום, זה יכול להיות מבלבל כשמדובר בבחירת הנכונים לזוג. צעצועי מין לזוגות יכולים לספק דרך נהדרת לחקור הנאה יחד, אבל אתה רוצה לוודא שאתה בוחר את הנכונים. הנה כמה טיפים לבחירת צעצועי המין הנכונים לזוגות.

התחל עם מחקר מקדים – בצע את המחקר שלך לפני שאתה קונה צעצוע מין. קרא ביקורות, לבדוק את אתר האינטרנט של היצרן, ולהסתכל על הבנייה והחומרים של הצעצוע. ודא שהמוצר אינו נקבובי ובטוח לגוף ושהוא מיועד לשימוש על ידי שני אנשים. ייתכן שתרצה גם לשקול לבחור בצעצועי מין נטענים מכיוון שהם קצת יותר ידידותיים לסביבה. ואם תרצה לעשות מחקר מעמיק, הכולל התנסות של ממש וטיפים מנשים שבאמת מבינות בסקס, תמיד תוכל לפנות אל נערות ליווי בסוכנות telaviv-escorts

הגדר תקציב – צעצועי מין יכולים לנוע במחיר בין זול מאוד ליקר למדי. הגדירו תקציב ששני בני הזוג מרגישים איתו בנוח והקפידו לקחת בחשבון סוללות או יציאות טעינה. זכור שאם זו הפעם הראשונה שאתה מתנסה בצעצועי מין, ייתכן שתרצה לבחור בדגם זול יותר מלכתחילה.

בחר את הסגנון הנכון – כשמדובר בצעצועי מין לזוגות, יש כמה סגנונות לבחירה. בחר צעצוע המאפשר לשני בני הזוג להיות מעורבים, כגון ויברטור בעל פעולה כפולה או מאריך פין. צעצועים אלה יכולים לספק דרך מצוינת לתבל את הזמן האינטימי שלך יחד.

דברו על זה – תקשורת היא המפתח כשמדובר בכל מערכת יחסים, וסקס אינו יוצא מן הכלל. נהל שיחה פתוחה עם בת הזוג שלך על איזה סוג של צעצוע מין תרצה לנסות. הקפידו להתחשב זה בצרכיו של זה ולהסכים על צעצוע שיתאים לשניכם.

חקור יחד – 
לאחר שבחרתם את צעצוע המין הנכון למערכת היחסים שלכם, קחו זמן לחקור יחד. ראו מאיזה סוג של תחושות שניכם נהנים ותנו לפנטזיות שלכם להשתולל. עם צעצוע המין הנכון, אתה יכול ליצור כמה חוויות מהנות מאוד.

צעצועי מין לזוגות יכולים להיות דרך נהדרת לחקור הנאה יחד. זכור את הטיפים האלה והקפד לעשות את המחקר שלך לפני שאתה משקיע בצעצוע מין. זה יעזור להבטיח שאתה והשותף שלך בוחרים את צעצוע המין הנכון עבור מערכת היחסים שלך. עם הצעצוע הנכון, אתה יכול לחקור תחושות חדשות ולקחת את הרגעים האינטימיים שלך לשלב הבא.

זקפה: הבנת המכניקה שלה, הגורמים והטיפולים שלה

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב רפואי שבו גבר אינו מסוגל להשיג או לשמור על זקפה מספקת לביצוע מיני משביע רצון. זה יכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל בעיות פסיכולוגיות, פיזיות ובריאותיות. למרבה…

זקפה: הבנת המכניקה שלה, הגורמים והטיפולים שלה

היתרונות של קונדומים: שימוש בהגנה למין בטוח יותר

השימוש בקונדומים היה נושא לוויכוח במשך שנים רבות. זה נתפס לעתים קרובות כאמצעי מניעה או כמשהו שרק אנשים "מופקרים" צריכים להשתמש בו; עם זאת, כאשר משתמשים בהם נכון, קונדומים הם צורה יעילה של הגנה מפני…

היתרונות של קונדומים: שימוש בהגנה למין בטוח יותר

זנות: בעיה חברתית ואיום על בריאות הציבור

הזנות קיימת משחר ההיסטוריה וממשיכה להכות בחברה גם היום. למרות שנחקקו חוקים כדי לנסות ולמגר אותה, היא ממשיכה להיות בעיה נפוצה בחלקים רבים של העולם. זנות תוארה כמקצוע העתיק ביותר בעולם ועובדה שהיא נשארת חלק…

זנות: בעיה חברתית ואיום על בריאות הציבור