נערת טכנולוגיה ירוקה

נערת טכנולוגיה ירוקה > סיפורי סקס אירוטיים > כאשר פטישים משתבשים: חקירת סטיות של פטישים מיניים

כאשר פטישים משתבשים: חקירת סטיות של פטישים מיניים

כאשר פטישים משתבשים: חקירת סטיות של פטישים מיניים

כאשר דנים בפטישים, אנשים רבים חושבים מיד על אלה שנחשבים מבחינה חברתית "מוזרים" או "טאבו". בין אם זה פטיש לרגליים או פטיש מעור, הפריטים, החפצים והפעילויות הייחודיים האלה מעוררים לעתים קרובות תגובות חזקות מאנשים, בין אם הם בלבול, סקרנות, סלידה או שילוב של שלושתם. אבל עבור מיליוני אנשים ברחבי העולם, פטישים הם חלק קיימא של החוויה המינית שלהם, סטיות אלה צריך להיות לא פחות או יותר סטיגמה מכל האחרים.

פטישים מוגדרים כאובייקט, פעילות או רעיון המעוררים באופן קבוע עוררות חזקה אצל אדם. זה יכול להתבטא במספר דרכים, כגון העדפה לדינמיקה דומיננטית/כנועה, חיבה לפריטי לבוש מסוימים (כגון לטקס או עור), או אפילו תרחישים או פנטזיות ספציפיים המעוררים הנאה או עוררות מוגברת.

כאשר מדברים על פטישים, חשוב לדון בדוגמאות קיצוניות, כמו גם בהיקף הרחב יותר. מקרים קיצוניים מסוימים של פטישים עשויים לכלול נזק פיזי או פסיכולוגי, כגון התנהגות מזוכיסטית או פעילויות הגורמות בדרך אחרת למצוקה פיזית ו / או פסיכולוגית. סוג זה של התנהגות יש לגשת בזהירות כפי שהוא יכול להוביל אובססיה כי הוא מזיק הן עבור הפרט ואת השותפים המיניים שלהם (ים).

עם זאת, קשה לסווג את רובם המכריע של הפטישים – הן אלה הנחשבים מקובלים יותר מבחינה חברתית והן אלה הנחשבים קיצוניים יותר – כ"טובים" או "רעים" לחלוטין, או כ"נכונים" או "לא נכונים". ככלל אצבע, יש להימנע מפטישים הכוללים פעילויות הפוגעות בבטיחות ו/או בהסכמה (מצד הפרט העוסק בפטיש או מצד צד שלישי כלשהו). בנוסף, פטישים המעוררים רגשות חזקים של בושה, כאב או אשמה עשויים להיחקר בצורה הטובה ביותר עם הדרכה של איש מקצוע מיומן בתחום בריאות הנפש.

בקיצור, פטישים יכולים לנוע בין הפשוט (כמו חיבה לתחושה של הלבשה תחתונה ממשי על העור) למורכב (כמו דינמיקה של קשירה/קשירה). כדי לחקור כראוי פטישים, חשוב להיות מודעים לסימנים של התעללות או מצוקה; כל סימן לכך יש לטפל על ידי פנייה לעזרה מקצועית. כל עוד לוקחים בחשבון סיכונים ומקפידים על הנחיות בטיחות, פטישים יכולים להיות דרך מהנה ומרגשת לחקור מיניות ולהוסיף קצת תבלין למערכת יחסים.

פטישים יכולים להיות חוויה אישית מאוד שאנשים שונים יפרשו בדרכים שונות. לכן, אם אתם סקרנים לחקור פטישים, הקפידו לעשות קצת מחקר וזכרו להישאר מתחשבים ומודעים לסיכונים ולנזקים הפוטנציאליים הקשורים לכל פעילות מינית.

הרצליה: שילוב מושלם של תרבות, טבע ושמש

הרצליה, ישראל, היא ביתם של מעל 80,000 אנשים והיא אחת הערים התוססות והמגוונות ביותר במדינה. הרצליה, הידועה בשילוב האקלקטי שלה בין תרבות, טבע ושמש, מציעה משהו לכל אחד. מחופיה עטורי הפרסים ועד לסצנות המסעדות והבילויים…

הרצליה: שילוב מושלם של תרבות, טבע ושמש

מהם יחסי מין? מדריך מקיף

כשמדובר בהתנהגות מינית שיכולה להביא הנאה וקרבה, אנשים רבים לא חושבים רחוק יותר מאשר יחסי מין. במילים פשוטות, יחסי מין הם תהליך של שני אנשים העוסקים בחדירה וביחסי מין זה עם זה, דרך איברי המין…

מהם יחסי מין? מדריך מקיף

גלו את בת ים – העיר היפה של ישראל

בת ים, הממוקמת על חוף הים התיכון הישראלי, היא עיר של קו חוף מדהים, חופים יפהפיים וסצנת אמנות מתפתחת. היא מכונה "שוויץ הקטנה" של ישראל בשל הנוף ההררי היפה והארכיטקטורה הייחודית שלה. העיר נהדרת לתיירים…

גלו את בת ים – העיר היפה של ישראל